Poznaj svoj biologický vek!

TruAge Slovakia

Košice, Poprad, Banská Bystrica, Bratislava, Žilina

truage.slovakia@gmail.com

Zdravotné výhody Thrive max

Thrive Max obsahuje stovky užitočných bioaktívnych látok, z ktorých sú najefektívnejšie a najsilnejšie bioaktívne iridoidy. Iridoidy silné fytochemikálie produkované rastlinami ako obrana proti infekciam a ďalším zdravotným hrozbám. Tieto dynamické zlúčeniny boli vedecky dokázané vo viac ako tucte klinických štúdiách. Iridoidy poskytujú širokú škálu farmakologických dávok, ktoré bezpečne zlepšujú zdravie a funkciu biologických systémov.

Úspešne bojuje s produktmi pokročilej glykácie (A.G.E.)
AGE deštruktívne chemické zlúčeniny, ktoré vznikajú pri prebytočnej molekuly cukru, ktorá sa nesprávne spája s molekulami bielkovín a lipidov. Thrive Max je silný inhibítor AGE a ochranný faktor pred vznikom nových AGE. Jeho unikátna zmes bioaktívnych látok pomáha zabrániť vzniku AGE a chráni pred škodami, ktoré AGE pôsobí.

Zdravé cievy (angiogenézy).
Počiatočné výskumy dokázali, že bioaktívne látky v Thrive Max môžu pomôcť telu rozpoznať abnormálne cievy, ktoré produkujú nezdravý rast buniek a inhibujú tvorbu a pokračujúci rast týchto abnormálnych ciev.

Zdravé obehové funkcie.
Bioaktívne látky nájdené v Max prirodzene podporujú zdravé srdce a obehový systém. Štúdie uskutočnené na zvieratách ukázali, že extrakty (Morinda citrifoliakľúčovou zložkou ktorú obsahuje Thrive Max) pomáhajú zlepšiť krvnú hmotu (tekutosť krvného obehu) a tým znížiť celkovú dobu krvného obehu.

palové stavy pod kontrolou.
Max prirodzene podporuje zdravé zápalové reakcie v tele. Výkonná zmes bioaktívnych látok inhibuje produkciu enzýmov spojených s nezdravým zápalom, čo vedie k celkovému zlepšeniu zápalových stavov a problémov s kĺbmi.

Zvýšenie odolnosti imunitného systému.
Viaceré vedecké štúdie preukázali pozitívne účinky Thrive Max na imunitný systém. Jedna štúdia zistila, že zdraví dospelí, ktorí pili bioaktívny nápoj Thrive Max dva mesiace, zaznamenali 30% nárast fyzickej aktivity zabijákov cudzích buniek, hlavnou súčasťou imunitného systému prvej línie obrany.

Najsilnejšia ochrána pred voľnými radikálmi.
Iridoidy nápoja Thrive Maxvynikajúcim zdrojom antioxidantov. Zvyšujú využitie glutatiónu - čo je jeden z hlavných antioxidantov, ktorý sa v tele vyrába a pomáha ďalším antioxidantom účinnejšie fungovať.

Posilnenie zdravých mozgových funkcií.
V Thrive Max je tiež preukázané, že podporuje duševnú sviežosť a zlepšuje kognitívne schopnosti vo vysoko namáhaných podmienkach. štúdii účastníkov testov, ktorým bola daná šťava z Morinda citrifolia (hlavná zložka Thrive Max) vykonávala komplikované záťažové úlohy oveľa lepšieako skupina, ktorej nebola poskytnutá bioaktívna šťava Thrive Max. Tieto zistenia naznačujú, že Thrive Max pomáha chrániť mozog pred stresom, ktorý môže poškodiť funkcie mozgu.

Zvýšenie energie. Zlepšenie odolnosti.
Výskum dokázal, že Thrive Max zvyšuje energiu a vytrvalosť prirodzene, bez škodlivých vedľajších účinkov spojených s energetickými nápojmi a kofeínom. Energia, ktorú Thrive Max dodáva telu bola preukázaná v klinickej štúdii zahŕňajúcej 40 vysoko kvalifikovaných diaľkových bežcov. Po troch týždňoch, športovci mali priemerné zvýšenie vytrvalosti o 21%.