Poznaj svoj biologický vek!

TruAge Slovakia

Košice, Poprad, Banská Bystrica, Bratislava, Žilina

truage.slovakia@gmail.com

Akonáhle poznáte svoju hodnotu A.G.E., môžete podniknúť kroky na zníženie a kontrolu ich úrovne !

 

Pite TrūAge Max

TrūAge Max je dokonalý doplnok výživy a najsilnejší AGE bojovník na svete, bolo klinicky dokázané, že znižuje hodnotu AGE bez vedľajších škodlivých účinkov.

Nedávne klinické štúdie zistili, že účastníci so zvýšeným AGE, ktorí pili len 60ml nápoja Max denne po dobu 30 dní, mali znížené hodnoty AGE o 24%.

 

Ako nápoj Max funguje?

Max je inovatívny doplnok, ktorý využíva výkonnú kombináciu iridoidov, ktoré sú silné fytochemikálie produkované v rastlinách, ktoré nás chránia proti tvorbe nebezpečných A.G.E. Výskum tiež ukázal, že iridoidy v nápoji Max stabilizujú hladinu cukru v krvi, čo znižuje množstvo cukru v krvi, ktorý môže byť nebezpečný so zmenami nášho veku (vznik cukrovky). Nápoj Max chráni aj pred AGE cez svoje antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom, ktoré stimulujú produkciu AGE.

Ako mám začať používať TrūAge Max?

Najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako používať nápoj Max a začať kontrolovať Vašu úroveň TrūAge je začať pravidelne užívať nápoj TruAge Max. Tento nápoj je navrhnutý tak, aby vám pomohol okamžite začať znižovať vašu úroveň A.G.E.. užívalte nápoj TruAge Max najlepšie niekoľko mesiacov pre výrazný efekt zníženia Vášho TruAge a pre navrátenie biologickej rovnováhy tela. Balenie nápoja Max je komfortné a môžete ho užívať doma i na cestách.

Objednaj si svoj TruAge Max ešte dnes! (Pozn.: TruAge Max ešte nie je dostupný v Slovenskej republike - o jeho dostupnosti Vás budeme včas informovať - chystá sa slávnostné uvedenie Max-a na Slovenský trh.) - viac na: 0918 492 159

Robte výber zdravých potravín.

Pretože môžete konzumovať AGE prostredníctvom potravín, ktoré jete. Sledujte to, čo jete, aby ste si znížili príjem AGE do vášho tela. Vaša strava by mala obsahovať čo najviac čerstvých potravín, ako je to možné. Čerstvé potraviny výrazne znižujú váš príjem cukru a sú najlepšou voľbou, ako zabrániť vzniku AGE.

AGE vznikajú aj vtedy, keď naše jedlo opekáme, smažíme, grilujeme. Čím je tento proces dlhší a pri vyšších teplotách, tým viac zložiek AGE sa nám ukladá do telesných tkanív. AGE zložkám sa môžete vyhnúť varením v pare, pri naparovaní alebo pomocou pomalého varného hrnca na rozdiel od vyprážania, smaženia, praženia, opekania  alebo grilovania.

Cvičte.
Pravidelné cvičenie spaľuje kalórie rovnako ako nadmerné množstvo cukru. To pomáha zabrániť vzniku novým AGE a tiež eliminuje AGE, ktoré sú už v krvi. V prípade, že je nižšia hladina cukru v krvi, AGE sa vytvárajú podstatne menej.

Znížte hladinu stresu.
Ľudia zaťažení vysokou úrovňou emočného stresu tiež zvyčajne majú vyššiu úroveň AGE, pretože stres tendenciu k urýchleniu vytvárania AGE a starnutia buniek. Zníženie stresu, alebo prijímanie zdravých spôsobov zvládania stresu môže pomôcť zabrániť vzniku nových AGE vo vašom tele.

Doprajte si dostatok spánku.
Telo veľkú schopnosť pre rast a obnovu tkanív počas najhlbšej úrovni spánku. To tiež prispieva k zdravému imunitnému systému, čo umožňuje, že telo lepšie bojuje s naakumulovanými AGE zložkami v tkanivách. Odporúčaných je osem hodín spánku každú noc, čo zvýši schopnosť tela bojovať s AGE zložkami.