Poznaj svoj biologický vek!

TruAge Slovakia

Košice, Poprad, Banská Bystrica, Bratislava, Žilina

truage.slovakia@gmail.com

Čím si znížim moje AGE?

A.G.E. (produkty pokročilej glykácie) môžeme znížiť celkom jednoducho:

- zlepšite svoju stravu vyradením zlých (pre človeka nevhodných) jedál

  (kravské mlieko a jeho produkty a výrobky, vrátane syrov a jogutrov, rafinovaný cukor, umelé sladidlá a farbivá, kuchynská (jedlá) soľ -  nie morská, mäso a produkty z neho - ale hlavne: grilované, pečené, smažené, fritované, upravované potraviny pri vysokej teplote, všetky sýtené (aj jemne) nápoje, nápoje akokoľvek ochutené a dofarbené, balené v plastoch, plechovkách a tetrapakoch...)

- spite minimálne 8 hodín denne

- pravidelne cvičte

- vyhýbajte sa stresovým záťažiam

Nie všetci však môžeme toto všetko zmeniť. Ale aj v tomto prípade existuje riešenie: Tahitian Noni Juice.

Tahitian Noni Juice je nápoj z ovocia Noni. Je to ovocie, ktoré obsahuje najsilnejšie fytochemické zlúčeniny - irydoidy, ktoré dokážu mobilizovať ľudské bunky. Popri tom dokážu irydoidy zabraňovať vzniku nových zlúčenín AGE, a zároveň aj rozpúšťať zväzky zlúčenín v našom tele, ktoré máme vďaka nevhodnej strave, uložené v našich tkanivách a orgánoch.

Noni produktov je na trhu veľmi veľa vďaka firme Morinda (dnes TNI), ktorá noni objavila a ukázala ho svetu. Vlastní, ako jediná, 52 patentov na výrobu a spracovanie noni, ktoré môžu tehotné aj dojčiace ženy, kojenci a deti do 3 rokov, noni, s ktorým sa nedá predávkovať. No len jediné noni ovocie má najsilnejšie biologické zložky obsiahnuté v dužine. Noni z ostrova Tahiti, ktorý vznikol sopečnou činnosťou, kde je vďaka tomu najvýživnejšia pôda na našej planéte.

Užívajte Tahitian Noni Juice 3x denne 20ml po dobu troch mesiacov a Vaše AGE klesne minimálne o 24%

 - do obchodu.